Suplování:   Pátek 22.9.2017 (sudý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

AR3

 

P

P

P

P

P

P

P

           

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

Kopecká Dana

 

..

-

Svo

-

..

..

             

Smolková Iveta

     

Vel

No

-

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Novotná Anna

4.hod

supl. (Sm)

Ch

C3

(Tv)

 

Svobodová Svatava

3.hod

supl. (Kop)

Tech

C2 (CU)

(61)

 

Velacká Jana

3.hod

supl. (Sm)

Ev

Č1

(Tv)

 

Změny v rozvrzích tříd:

C2

3.hod

Tech

CU

(61)

supluje

Svobodová Svatava

(Kop)

C3

1.hod

Tech

CU

 

odpadá

 

(Kop)

 

4.hod

Ch

 

(Tv)

supluje

Novotná Anna

(Sm)

Č1

3.hod

Ev

 

(Tv)

supluje

Velacká Jana

(Sm)

 

5.hod

Su

VP

 

odpadá

 

(Kop)

 

6.hod

Sz

VP

 

odpadá

 

(Kop)

AR3./VP - praxe Nestlé
Č1. - 3. hod odučí Velacká EV místo 4. hod
4. hod odučí Řihošková SV místo 1. hod, která odpadá /spojí obě skupiny/

 

 

Suplování:   Pondělí 25.9.2017 (lichý týden)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

Herbriková Alexandra

     

-

                   

Hrabalová Olga

     

-

                   

Pléhová Stanislava

     

-

                   

Velacká Jana

 

-

Svo

                     

Změny v rozvrzích učitelů:

Svobodová Svatava

2.hod

supl. (Vel)

Cj

G4

(16)

 

Změny v rozvrzích tříd:

G4

2.hod

Cj

 

(16)

supluje

Svobodová Svatava

(Vel)

 

 

Suplování:   Úterý 26.9.2017 (lichý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

AR1

 

EX

EX

                     

C1

           

EX

EX

           

G1

     

EX

EX

                 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

Smolková Iveta

 

..

Vel

-

                   

Změny v rozvrzích učitelů:

Guziková Sedláčková Sylva

4.hod

odpadá

Aj

G1

 

exkurze a semináře

Novotná Anna

3.hod

odpadá

Che

G1

 

exkurze a semináře

Škoda Lubomír

1.hod

odpadá

M

AR1

 

exkurze a semináře

 

6.hod

odpadá

Tv

C1

 

exkurze a semináře

Velacká Jana

2.hod

supl. (Sm)

Cj

G4

(16)

 
 

7.hod

odpadá

Ev

C1

 

exkurze a semináře

Změny v rozvrzích tříd:

G4

2.hod

Cj

 

(16)

supluje

Velacká Jana

(Sm)

SD1

1.hod

M

   

odpadá

 

(Sm)

AR1. - 1. + 2. hod beseda "Prevence viru HPV" - uč. č. 74
G1. - 3. + 4. hod beseda "Prevence viru HPV" - uč. č. 74
C1. - 6. + 7. hod beseda "Prevence viru HPV" - uč. č. 74
Třídy, které mají tento den výuku na č. 74, zůstávají tuto hodinu ve své kmenové třídě - SD1., AR1., KU2., VK1., KD3.

 

 

Suplování:   Středa 27.9.2017 (lichý týden)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

Konečná Miroslava

 

-

-

Vel

Ma

Such

-

..

           

Smolková Iveta

           

-

..

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Mazurová Marie

4.hod

supl. (Kone)

Tv

VK1

(53)

 

Suchánková Libuše

5.hod

supl. (Kone)

Vv

KD3

(28)

 

Velacká Jana

3.hod

supl. (Kone)

Tech

AR1 (KD)

(59)

 

Změny v rozvrzích tříd:

AR1

3.hod

Tech

KD

(59)

supluje

Velacká Jana

(Kone)

AR2

7.hod

M

   

odpadá

 

(Sm)

KD3

5.hod

Vv

 

(28)

supluje

Suchánková Libuše

(Kone)

 

7.hod

Tech

   

odpadá

 

(Kone)

VK1

4.hod

Tv

 

(53)

supluje

Mazurová Marie

(Kone)

KD3. - 5. hod oduičí Suchánková VV místo 6. hod, která odpadne
VK1. - 4. hod odučí Mazurová TV místo 3. hod, která odpadne
Upozornění - v pátek 29. 9. 2017 je ŘEDITELSKÉ VOLNO.

 

Zpracováno v systému Bakaláři