Suplování:   Pondělí 27.1.2020 (lichý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

G3

 

EX

                       

G4

 

EX

                       

KU1

 

EX

                       

KU3

 

EX

                       

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

Konečná Miroslava

 

-

-

Se

-

Dla

Val

-

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Dlabalová Rita

5.hod

spojeno (Kone)

Pís

AR1 (KD)

(92)

 

Guziková Sedláčková Sylva

3.hod

supl. (Kone)

Ev

VK2

(26)

 

Metelka Martin

1.hod

odpadá

M

G4

 

exkurze a semináře

Pochyla Ladislav

1.hod

odpadá

Sv

KU1

 

exkurze a semináře

Řihošková Vladislava

1.hod

odpadá

On

KU3

 

exkurze a semináře

Válková Dagmar

6.hod

supl. (Kone)

M

KD2

(30)

 

Změny v rozvrzích tříd:

AR1

5.hod

Pís

KD

(92)

spojí

Dlabalová Rita

(Kone)

KD2

6.hod

M

 

(30)

supluje

Válková Dagmar

(Kone)

VK2

3.hod

Ev

 

(26)

supluje

Guziková Sedláčková Sylva

(Kone)

KD2 - 6. hod. odučí Válková M místo 2. hodiny, pak uvolnit
KD2 - 2. hod. odučí EV místo 7. hod., která odpadá
VK2 - 3. hod. odučí Sedláčková EV místo 1. hod., která odpadá
1. hod. - beseda - Armáda ČR - uč č. 50 - třídy: KU1, KU3, G3, G4 - vyučující v 1. hodině zapíší do TK a odvedou žáky na uč. č. 50

 

 

Suplování:   Úterý 28.1.2020 (lichý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

C2

           

VVH

             

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

Konečná Miroslava

 

-

Se

Such

Dla

-

..

..

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Dlabalová Rita

4.hod

spojeno (Kone)

Pís

AR1 (KD)

(92)

 

Guziková Sedláčková Sylva

2.hod

supl. (Kone)

Cj

VK2

(26)

 

Kopecká Dana

6.hod

odpadá

Tech

C2

 

výměna vyučov. hodiny

Suchánková Libuše

3.hod

spojeno (Kone)

Zb

AR1 (KD)

(92)

 

Změny v rozvrzích tříd:

AR1

3.hod

Zb

KD

(92)

spojí

Suchánková Libuše

(Kone)

 

4.hod

Pís

KD

(92)

spojí

Dlabalová Rita

(Kone)

KD2

6.hod

Tech

   

odpadá

 

(Kone)

 

7.hod

Ma

   

odpadá

 

(Kone)

VK2

2.hod

Cj

 

(26)

supluje

Guziková Sedláčková Sylva

(Kone)

VK2 - 2. hod. odučí Guziková Sedláčková ČJ místo 1. hod., která odpadá
C2 - 6. hod. TECH odpadá - bude odučena ve středu 29.1. 2020 v 7. hod.

výuka končí ve 13.30

 

 

Suplování:   Středa 29.1.2020 (lichý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

C2

             

VVH

           

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

Konečná Miroslava

 

..

-

Mo

-

..

..

-

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Možný Mojmír

3.hod

supl. (Kone)

Tech

KD2

(30)

 

Změny v rozvrzích tříd:

AR1

1.hod

Ma

KD

 

odpadá

 

(Kone)

 

5.hod

Tech

KD

 

odpadá

 

(Kone)

 

6.hod

Tech

KD

 

odpadá

 

(Kone)

KD2

3.hod

Tech

 

(30)

supluje

Možný Mojmír

(Kone)

C2 - 7. hod. odučí Kopecká TECH místo 28. 1. 2020 6. hod.

 

 

Suplování:   Čtvrtek 30.1.2020 (lichý týden)

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů - nejsou
Změny v rozvrzích tříd - nejsou

Vydávání vysvědčení: žáci teorie v 5. vyučovací hodině ve svých kmenových třídách
žáci z praxe v 6. vyučovací hodině - 12.45 - ve svých kmenových třídách

Přejeme všem žákům krásné prázdniny a ve zdraví opět na viděnou 10. února 2020

 

Zpracováno v systému Bakaláři