Suplování:   Středa 26.6.2019 (sudý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

AR1

   

EX

EX

EX

EX

EX

EX

           

C1

 

ŠV

ŠV

ŠV

ŠV

ŠV

ŠV

ŠV

           

C3

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

           

KD3

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

           

KU3

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

           

OS1

 

EX

EX

EX

EX

EX

EX

EX

           

SD1

 

P

P

P

P

P

P

P

           

SD2

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

         

VK1

 

EX

EX

EX

EX

EX

               

VK2

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

           

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

Dlabalová Rita

   

..

Mo

-

-

..

-

           

Doleželová Zdenka

 

..

-

Mo

-

-

..

-

           

Hrabalová Olga

 

..

..

..

..

..

-

..

           

Kopecká Dana

 

-

..

..

..

..

..

-

           

Novotná Anna

 

..

..

                     

Součková Taťána

 

-

-

..

Sm

-

-

..

           

Válková Dagmar

 

-

-

-

..

..

-

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Babiánková Zdenka

1.hod

odpadá

Mg

SD2

 

obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

Ep

SD2

 

obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

Zb

C3 (OS)

 

obecná absence třídy

Guziková Sedláčková Sylva

2.hod

odpadá

Ev

VK1

 

exkurze a semináře

 

3.hod

odpadá

Cj

VK1

 

exkurze a semináře

 

4.hod

odpadá

Aj

C3

 

obecná absence třídy

Herbriková Alexandra

1.hod

odpadá

SE

OS1 (OS)

 

exkurze a semináře

 

2.hod

odpadá

Uc

SD2

 

obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

Uc

VK2

 

obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

SE

C3 (OS)

 

obecná absence třídy

Jurníková Veronika

2.hod

odpadá

Aj

VK2

 

obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

Aj

SD1 (AJ 1)

 

pracoviště

 

4.hod

odpadá

Aj

OS1 (AJ 2)+

 

exkurze a semináře

 

5.hod

odpadá

Aj

KD3 (AJ2)

 

obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

Aj

C1 (AJ 2)

 

školní výlet

Konečná Miroslava

1.hod

odpadá

Tech

OS1 (KD)

 

exkurze a semináře

 

2.hod

odpadá

Ma

OS1 (KD)

 

exkurze a semináře

 

3.hod

odpadá

Ma

KD3

 

obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

VK

VK2+

 

obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

Tech

KD3

 

obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

Tech

KD3

 

obecná absence třídy

Možný Mojmír

2.hod

odpadá

Prp

C3

 

obecná absence třídy

 

3.hod

spojeno (Dol)

F

KU1 (NJ 2)

(6)

 
 

3.hod

supl. (Dla)

F

KU1 (NJ 1)

(6)

 
 

4.hod

odpadá

Prp

SD1 (PRP1)

 

pracoviště

 

5.hod

odpadá

Prp

SD1 (PRP1)

 

pracoviště

 

7.hod

odpadá

F

AR1

 

exkurze a semináře

Moťková Petra

2.hod

odpadá

St

KU3 (Ku)

 

obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

MP

OS1 (OS)

 

exkurze a semináře

Mazurová Marie

1.hod

odpadá

Tv

C3

 

obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

Tv

C1

 

školní výlet

Metelka Martin

4.hod

odpadá

M

SD2+

 

obecná absence třídy

Novotná Anna

4.hod

odpadá

Ch

KU3

 

obecná absence třídy

Petera Jaroslav

1.hod

odpadá

Aj

VK1

 

exkurze a semináře

 

3.hod

odpadá

Aj

SD2

 

obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

Aj

OS1 (AJ 1)

 

exkurze a semináře

 

5.hod

odpadá

Aj

KU3 (AJku)+

 

obecná absence třídy

Pléhová Stanislava

2.hod

odpadá

Tech

KU3 (ČÍ)

 

obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

Tech

KU3 (Ku)

 

obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

Pv

AR1 (ČÍ)

 

exkurze a semináře

Ptáčková Lenka

3.hod

odpadá

Aj

SD1 (AJ 2)

 

pracoviště

 

4.hod

odpadá

Aj

AR1 (AJ 1)

 

exkurze a semináře

 

5.hod

odpadá

Aj

KU3 (AJčs)

 

obecná absence třídy

Řihošková Vladislava

6.hod

odpadá

On

KU3

 

obecná absence třídy

Smolková Iveta

1.hod

odpadá

Uc

SD1

 

pracoviště

 

2.hod

odpadá

M

SD1

 

pracoviště

 

4.hod

supl. (Souč)

Ep

G1

(2)

 
 

6.hod

odpadá

Tv

AR1

 

exkurze a semináře

Suchánková Libuše

1.hod

odpadá

Zpod

KU3

 

obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

Prop

AR1 (AR)

 

exkurze a semináře

 

5.hod

odpadá

Zb

AR1 (AR)

 

exkurze a semináře

 

6.hod

odpadá

Vv

OS1 (KD)

 

exkurze a semináře

Svobodová Svatava

2.hod

odpadá

AS

OS1 (OS)

 

exkurze a semináře

 

4.hod

odpadá

PEK

SD1 (PEK2)

 

pracoviště

 

5.hod

odpadá

PEK

SD1 (PEK2)

 

pracoviště

Škoda Lubomír

1.hod

odpadá

Cj

KD3

 

obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

M

AR1

 

exkurze a semináře

 

7.hod

odpadá

Tv

OS1

 

exkurze a semináře

Změny v rozvrzích tříd:

AR1

1.hod

St

ČÍ

 

odpadá

 

(Hra)

G1

4.hod

Ep

 

(2)

supluje

Smolková Iveta

(Souč)

G2

4.hod

Tech

   

odpadá

 

(Hra)

 

5.hod

Tech

   

odpadá

 

(Hra)

 

6.hod

Nj

   

odpadá

 

(Dla)

 

7.hod

HRP

   

odpadá

 

(Hra)

G3

4.hod

Tech

   

odpadá

 

(Hra)

 

5.hod

Tech

   

odpadá

 

(Hra)

 

7.hod

HRP

   

odpadá

 

(Hra)

KU1

2.hod

Tech

   

odpadá

 

(Hra)

 

3.hod

F

NJ 2

(6)

spojí

Možný Mojmír

(Dol)

 

3.hod

F

NJ 1

(6)

supluje

Možný Mojmír

(Dla)

KU1 - 3. hod. odučí Možný F místo 1. hod., která odpadá
G1 - 4. hod. odučí Smolková EP místo 5. hod., pak uvolnit

 

 

Suplování:   Čtvrtek 27.6.2019 (sudý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

C3

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

           

G4

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

           

KD3

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

           

KU3

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

           

SD2

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

         

SV3

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

         

VK2

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

           

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

Doleželová Zdenka

 

..

....

..

..

....

-

-

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Babiánková Zdenka

1.hod

odpadá

Ep

G4

 

obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

Mg

SV3

 

obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

Zb

C3 (OS)

 

obecná absence třídy

Guziková Sedláčková Sylva

3.hod

odpadá

Aj

G4

 

obecná absence třídy

Herbriková Alexandra

2.hod

odpadá

Prá

SD2

 

obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

Uc

SV3

 

obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

Prá

SV3

 

obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

Uc

SD2

 

obecná absence třídy

Hrabalová Olga

2.hod

odpadá

Sob

KU3 (ČÍ)

 

obecná absence třídy

Jurníková Veronika

2.hod

odpadá

Aj

VK2

 

obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

Aj

KD3 (AJ2)

 

obecná absence třídy

Konečná Miroslava

6.hod

odpadá

Tech

KD3

 

obecná absence třídy

Kopecká Dana

4.hod

odpadá

Su

C3 (CU)

 

obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

Tech

C3 (CU)

 

obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

Tech

C3 (CU)

 

obecná absence třídy

Možný Mojmír

3.hod

odpadá

Prp

KD3

 

obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

Prp

KD3

 

obecná absence třídy

Moťková Petra

1.hod

odpadá

Ek

KD3

 

obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

Pv

KU3 (ČÍ)

 

obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

Ek

KU3

 

obecná absence třídy

Mazurová Marie

1.hod

odpadá

Tv

KU3

 

obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

Tv

KD3

 

obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

Tv

SD2

 

obecná absence třídy

Metelka Martin

5.hod

odpadá

M

SD2+

 

obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

M

G4+

 

obecná absence třídy

Novotná Anna

2.hod

odpadá

Ch

C3

 

obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

Ch

KU3

 

obecná absence třídy

Petera Jaroslav

5.hod

odpadá

Aj

KU3 (AJku)+

 

obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

Aj

SD2

 

obecná absence třídy

Pléhová Stanislava

2.hod

odpadá

Tech

KU3 (Ku)

 

obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

Pv

KU3 (Ku)

 

obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

Tech

KU3 (Ku)

 

obecná absence třídy

Ptáčková Lenka

5.hod

odpadá

Aj

KU3 (AJčs)

 

obecná absence třídy

Řihošková Vladislava

1.hod

odpadá

On

C3

 

obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

On

SV3+

 

obecná absence třídy

Smolková Iveta

1.hod

odpadá

EKPr

SD2

 

obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

Ep

SV3

 

obecná absence třídy

Součková Taťána

3.hod

odpadá

Cj

C3

 

obecná absence třídy

Suchánková Libuše

7.hod

odpadá

Vv

KD3

 

obecná absence třídy

Svobodová Svatava

2.hod

odpadá

Rj

G4

 

obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

AS

C3 (OS)

 

obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

AS

C3 (OS)

 

obecná absence třídy

G3 - 3. hod. odučí Mazurová TV místo 5. hod., která odpadá
OS1 - 4. hod. spojí Petera OS1
AR1 - 4. hod. spojí Možný AR1
Výuka končí po 5. hodině (pokud není na suplování uvedeno jinak)
Upozornění: obědy ve čtvrtek a pátek se z technických důvodů nevydávají

 

 

Suplování:   Pátek 28.6.2019 (sudý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

C3

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

           

G4

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

           

KD3

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

           

KU3

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

           

SD2

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

         

VK2

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

           

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

Doleželová Zdenka

 

....

-

....

....

..

..

-

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Babiánková Zdenka

2.hod

odpadá

Ep

SD2

 

obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

Zb

C3 (OS)

 

obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

TMS

C3 (OS)

 

obecná absence třídy

Dlabalová Rita

5.hod

odpadá

Nj

KU3 (KUNJ)

 

obecná absence třídy

Herbriková Alexandra

4.hod

odpadá

SE

C3 (OS)

 

obecná absence třídy

Jurníková Veronika

1.hod

odpadá

Aj

VK2

 

obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

Aj

KD3 (AJ2)

 

obecná absence třídy

Konečná Miroslava

5.hod

odpadá

Ma

KD3

 

obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

Tech

KD3

 

obecná absence třídy

Kopecká Dana

3.hod

odpadá

Tech

C3 (CU)

 

obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

Tech

C3 (CU)

 

obecná absence třídy

Možný Mojmír

3.hod

odpadá

Prp

SD2+

 

obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

Prp

SD2+

 

obecná absence třídy

Moťková Petra

1.hod

odpadá

Ek

C3

 

obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

Tech

G4

 

obecná absence třídy

Metelka Martin

2.hod

odpadá

M

C3

 

obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

M

SD2+

 

obecná absence třídy

Petera Jaroslav

4.hod

odpadá

Aj

KU3 (AJku)+

 

obecná absence třídy

Pléhová Stanislava

2.hod

odpadá

Pv

G4

 

obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

Sz

C3 (CU)

 

obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

Ste

KU3 (Ku)

 

obecná absence třídy

Ptáčková Lenka

4.hod

odpadá

Aj

KU3 (AJčs)

 

obecná absence třídy

Řihošková Vladislava

1.hod

odpadá

On

KD3

 

obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

On

KU3

 

obecná absence třídy

Smolková Iveta

1.hod

odpadá

Uc

G4

 

obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

Ek

VK2

 

obecná absence třídy

Součková Taťána

6.hod

odpadá

Cj

KU3

 

obecná absence třídy

Suchánková Libuše

1.hod

odpadá

Zpod

KU3

 

obecná absence třídy

Svobodová Svatava

2.hod

odpadá

PEK

KD3

 

obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

PEK

KD3

 

obecná absence třídy

Válková Dagmar

3.hod

odpadá

M

KU3

 

obecná absence třídy

Vydávání vysvědčení pro všechny třídy - 1. vyučovací hodina.
Třídy sudého týdne ve svých kmenových učebnách, zbývající třídy - viz rozpis:
KD1 - č. 52
C2 - č. 61
KD2 - č. 30
KU2 - č. 4
Č2 - č. 3
AR2 - č. 59

 

Zpracováno v systému Bakaláři