Suplování:   Středa 20.3.2019 (sudý týden)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

Škoda Lubomír

 

Ri

-

Moť

-

-

-

..

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Moťková Petra

3.hod

supl. (Šk)

M

AR1

(28)

 

Řihošková Vladislava

1.hod

supl. (Šk)

On

KD3

(30)

 

Změny v rozvrzích tříd:

AR1

3.hod

M

 

(28)

supluje

Moťková Petra

(Šk)

KD3

1.hod

On

 

(30)

supluje

Řihošková Vladislava

(Šk)

OS1

7.hod

Tv

   

odpadá

 

(Šk)

KD3 - 1. hod. odučí Řihošková ON místo pátku 22. 3. 2019 1. hodiny

 

 

Suplování:   Čtvrtek 21.3.2019 (sudý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

C3

 

EX

EX

                     

KD3

 

EX

EX

                     

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

Pochyla Ladislav

           

-

             

Ptáčková Lenka

           

-

             

Řihošková Vladislava

 

..

-

                     

Škoda Lubomír

 

-

-

-

Kone

-

Dla

-

           

Válková Dagmar

           

-

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Dlabalová Rita

6.hod

supl. (Šk)

Du

AR1

(28)

 

Konečná Miroslava

4.hod

supl. (Šk)

VK

VK2+

(Tv)

 

Moťková Petra

1.hod

odpadá

Ek

KD3

 

exkurze a semináře

Mazurová Marie

2.hod

odpadá

Tv

KD3

 

exkurze a semináře

Novotná Anna

2.hod

odpadá

Ch

C3

 

exkurze a semináře

Změny v rozvrzích tříd:

AR1

6.hod

Du

 

(28)

supluje

Dlabalová Rita

(Šk)

VK1

4.hod

VK

 

(Tv)

supluje

Konečná Miroslava

(Šk)

VK2

4.hod

VK

 

(Tv)

supluje

Konečná Miroslava

(Šk)

VK1 + VK2 - 4. hod. odučí Konečná VK místo 1. hod., která odpadá
AR1 - 6. hod. odučí Dlabalová DU místo 1. hod. - spojit celou třídu
AR1/sk. AR - 1. hod. odpadá - pouze sk. AR
C3 + KD3 - 1., 2. hod. dotazníkové šetření - uč. č. 50 + Řihošková

 

 

Suplování:   Pátek 22.3.2019 (sudý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

KD3

 

VVH

                       

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

Škoda Lubomír

 

-

-

-

-

-

-

-

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Řihošková Vladislava

1.hod

odpadá

On

KD3

 

výměna vyučov. hodiny

KD3 - 1. hod. odpadá - odučeno 20. 3. 2019 1. hodinu

 

Zpracováno v systému Bakaláři